Odmítnout vše můžete zde.

Úvod » Komunikace, režimy, schémata » Režimy s magnetem

Režimy s magnetem

Jak už název vypovídá, tak režimy s magnetem se využívají především pro organizaci dne u dětí, které jasnou organizaci vyžadují nebo mají problémy s orientací v jejich životním prostředí. Díky těmto sadám se dítě cítí jistější, ví dopředu, co ho čeká, co nemine a na co je potřeba se připravit. Současně užívání těchto režimů podporuje orientaci v sociálním prostředí a nemalou měrou rozvíjí komunikaci. Rozvoj komunikace pak jde ruku v ruce s rozvojem myšlení. Čím se tato sada liší od sady předešlé, je zejména její větší využití ve školách, kdy se díky magnetickému ukotvení využívá zejména na magnetických tabulích.