Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » Komunikace, režimy, schémata » Návštěva lékaře - procesní schéma


        

Návštěva lékaře - procesní schéma

akce

7 dní

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 22916
Počet kartiček: 24
Počet listů: 1
Rozměr kartiček: 4×4cm
běžná cena 149 Kč
Cena bez DPH: 68 Kč
Cena s DPH (10 %):
75 Kč

Informace o produktu

Kartičky jsou určeny zejména pro děti s poruchou autistického spektra a pro děti s lehkou, nebo se středně těžkou mentální retardací.

Jak s kartičkami pracovat
V balíčku se nachází jeden červený proužek s obrázkem lékař. Přiložené kartičky pomocí zipu přilepíme, co a v jakém pořadí bude dělat dítě u lékaře. Dítě tak bude vědět, co se bude dít a bude vědět, co má dělat a jak se chovat. Pro děti s poruchou autistického spektra tato sada pomáhá pří
základních dovednostech, kdy se dítě podle tohoto schématu řídí. Tato sada také rozvíjí slovní zásobu, kdy se dítě naučí pojmenovat věci, které se týkají zdraví a lékařské péče.

Další tipy pro práci s kartičkami
Poté co se vrátíme od lékaře, můžeme kartičky sundat a říci dítěti ať správně seřadí, co u lékaře dělal. Může kartičky pojmenovat a nakreslit případně další pomůcky, které u lékaře vidělo, nebo zná.

Manuál a metodika

pdf MANUÁL A METODIKA