Lidická 40

» Slevové kupóny
Slevové kupóny a dárkové poukazy

Kde lze získat slevový kupón/dárkový poukaz

Kupón získáte při různých akcích na Facebooku nebo prostřednictvím newsletteru, který zasíláme e-mailem.
Na našich výstávách, např. Rosteme pro život, lze také získat slevový kupón.
Kupóny můžete získat i od organizací, které podporujeme (sdružení rodičů dětí s postižením aj.)
Vždy je však potřeba pro uplatnění slevy dodržet následující postup:

Jak použít slevový kupón/dárkový poukaz?

Kód slevového kupónu je nutné zadat v KOŠÍKU OBJEDNÁVKY do kolonky Slevový kupón a kliknout na tlačítko VLOŽIT.
Tímto způsobem se vloží sleva do objednávky před jejím dokončením.
Po dokončení objednávky není možné slevový kupón vložit a uplatnit. Proto nepište kódy do poznámky objednávky.
Slevy se nevztahují na objednávky uskutečněné přes email nebo telefon.

Hodnota / množství zboží v košíku

Minimální hodnota objednávky v našem eshopu je 200 Kč. Tato částka je stanovena s ohledem na balné a dopravné a zejména na to, že část dopravy je dotována, neboť se jedná o dopravu výrobků od osob se zdravotním postižením.

Pokud uplatňujete dárkový šek, je třeba přičíst k hodnotě šeku částku 200 a objednat si zboží minimálně v této hodnotě.

Na co se sleva nevztahuje?

Pokud je sleva uvedena v procentech, nevztahuje se tato sleva na již zlevněné zboží a na doplňkový sortiment. Doplňkový sortiment je takové zboží, které není přímým výrobkem naší firmy (materiál ke kartičkám, suché zipy, kolíčky, aj.)