Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Vítejte v e-shopu Obrázková škola

Vánoční objednávky a jejich doručení:

Objednávky provedeny do 16.12. budou doručeny do Vánoc. U objednávek po tomto termínu nejsme schopni zaručit dobu dodání, dopravci jsou v tomto období vytížení. Pro školy a organizace je možné vystavit fakturu na rok 2018, i když bude objednávka provedena v novém roce. Děkujeme za pochopení.

Obrázková škola, kartičky Vašim dětem - to jsou tisknuté laminované kartičky a laminované materiály s obrázky, které slouží nejen dětem se speciálními vzdělavacími potřebami. V nabídce je více než 400 výukových pomůcek vhodných pro děti od dvou zhruba do desíti let.

Naše kartičky jsou na trhu od roku 2011, setkávají se s kladnými ohlasy rodičů, pedagogů, logopedů a dalších. Na celém výrobním procesu se podílí zaměstnanci se zdravotním postižením v chráněné pracovní dílně.