Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

do 1-3 dnů

Úvod » Předškoláci » Zrakové vnímání

Předškoláci / Zrakové vnímání

Díky tomu, že zrakem přijímáme velké množství informací, není o jeho důležitosti žádný pochyb. Rozvíjení zraku má prakticky vliv na rozvoj celé osobnosti. Jde ruku v ruce s rozvojem myšlení, představivosti, orientace v prostoru, s rozvojem jazykových schopností nebo s rozvojem paměti. Kartičky z této kategorie se soustředí především na rozvoj smyslu pro detail, resp. na odlišení detailu. Pokud děti mají problémy s rozlišením detailu, tedy s rozlišením např. obrázku v řadě nebo rozpoznáním zda jsou obrázky shodné či nikoli, má to neblahý dopad na osvojování si písmen, jejich zapamatování si, či dopad na matematicko-geometrické operace. Některé kartičky z této sady lze také využít jako pexeso, čímž procvičujeme zrakovou paměť.

běžná cena 99 Kč

běžná cena 99 Kč