Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Předškoláci » Barvy a tvary

Předškoláci / Barvy a tvary

Poznávání barev a tvarů je jednou z nejzákladnějších dovedností, kterou by mělo dítě před nástupem do povinné školní docházky zvládnout. Jednak si dítě díky těmto schopnostem osvojuje základní vědomosti a představy o světě, ale také mu napomáhají v orientaci v prostoru, rozvíjí představivost, fantazii a procvičují paměť. V této kategorii naleznete také sadu s kolíčky, která kromě zrakového vnímání rozvíjí i jemnou motoriku. Především se ale zaměřuje na trénování senzomotoriky, tedy v tomto případě koordinaci ruky a oka, což je klíčové pro nácvik psaní.

běžná cena 149 Kč

běžná cena 56 Kč