Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » VÝPRODEJ » Písmenka - gumičkování GQ výprodej

Písmenka - gumičkování GQ výprodej

akce

do 7-14 dnů

Číslo produktu: 9920083
Nelze uplatnit slevový kupón
běžná cena 263 Kč
Cena bez DPH: 119 Kč
Cena s DPH (10 %):
131 Kč

Specifikace

Tento sešit je předlohou pro natahování gumiček na desku GeoQuadro. Jedná se pouze o vzor (GeoPatterns), podle kterého mohou děti gumičky natahovat. Předlohy obsahují tvary velkých tiskacích písmen a obrázky s abecedou. Práce se sešitem a deskou GeoQuadro pomáhá ke cvičení trpělivosti, soustředění a jemné motoriky. Navíc se děti učí poznávat tvary písmen.

Sešit nevyužívá principu úkolů GeoQuadro, jedná se pouze o předlohu. Deska není součástí.

Mám dotaz k tomuto produktu