Objednejte si náš nový katalog ZDE !

Oskola u Vás!

Výběr produktů na míru!

Rádi přijdeme představit naše produkty přímo k Vám do školy, školky či jiné organizace, a poradíme Vám s jejich výběrem.

V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Modelování z plastelíny

Modelování z plastelíny

Modelování z plastelíny má mnoho využití. Je patrné, že mezi hlavní funkci, na kterou se soustřeďuje, je rozvoj hmatu, jemné motoriky, koordinace oka a ruky a také rozvoj zrakového vnímání. Současně s těmito dovednostmi dochází k rozvoji dalších funkcí, na které se sada přímo zaměřuje. To je pak např. rozvoj matematických dovedností, tedy i myšlení, paměti, prostorové představivost a logického uvažování, dále rozvoj slovní zásoby, hláskové analýzy a syntézy, nebo je zde také sada na nácvik vnímání času.