Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkeho formuláře.

Úvod » Matematika » Matematické hry

Matematika / Matematické hry

Matematické hry v podobě matematických pexes jsou určeny spíše pro starší žáky, kdy procvičování probíhá hravou formou. Pomocí klasického pexesa si dítě trénuje základní matematické operace, které slouží pro maximální rozvoj paměti. Díky této sadě si žáci lépe uvědomí souvislosti mezi jednotlivými operacemi a čísly a počítání si více zautomatizují.