Úvod » Komunikace, režimy, schémata » Aktivní schémata

Komunikace, režimy, schémata / Aktivní schémata

Účelem této sady je především napomoci dětem s lepší orientací v blízkém prostředí, jako ve škole, doma nebo i v orientaci ve významných událostech v průběhu celého roku. Sada se uplatňuje zejména při užívání alternativních a augmentativních komunikačních systémů, díky čemuž děti zvládají komunikovat i bez užívání souvislé verbální mluvy. Tyto pomůcky také napomáhají dětem vyznat se v sobě samých a také druhých osobách, což rozvíjí sociální dovednosti.

běžná cena 56 Kč

běžná cena 436 Kč