Úvod » Komunikace, režimy, schémata

Komunikace, režimy, schémata

Celá tato kategorie se zaměřuje převážně na orientaci dětí v jejich blízkém prostředí, napomáhá jim také s orientací v různých sociálních a denních situacích, kdy díky obrázkům a ukazovacím kartičkám děti lépe danou situaci pochopí a vyrovnají se s ní. Tyto kartičky jim pomohou porozumět věcem, které jsou pro ně obtížně pochopitelné, pomohou jim zorientovat se v blízkém dění a vyrovnat se s tím, co je v blízké budoucnosti čeká. V této kategorii jsou také kartičky, které slouží pro nauku běžných denních činností a základních hygienických návyků. Tuto sadu lze využít i pro rozvoj alternativní a augmentativní komunikace, která je potřebná, když verbální dorozumívání selhává. Díky těmto kartičkám se nám bude s dětmi snadněji komunikovat a zároveň podpoří jejich komunikační schopnosti. Současně jsou zde potřebné pomůcky a schémata, které můžete využít pro umístění kartiček.

akce

běžná cena 71 Kč