Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkého formuláře.

Úvod » Matematika » Kartičky do lavice

Matematika / Kartičky do lavice

Zakoupením kartiček do lavice, získáte 72 karet, které můžete rozdat žákům do lavice a rychle je zabavit nebo ověřit jejich vědomosti. Žáci řeší zadání příkladů na stíratelný nebo pracovní list. Součástí kartiček do lavice je i brožura pro učitele. Každá brožura obsahuje:

• ■72 příkladů a správné řešení
  • ■1 pracovní list vhodný na kopírování pro žáky
  • ■manuál jak s kartičkami pracovat.

Ke kartičkám do lavice je možné zakoupit:

• ■stíratelný list - 1ks zalaminovaný list, na který je možné opsat 1 příklad, je možné psát stíratelným fixem a používat opakovaně
  • ■pracovní listy - 100 ks předtištěných pracovních listů, žák opíše zadání z kartičky / tabule, pro psaní tužkou nebo perem