naše cena 1 499 Kč

Úvod » Hry a skládačky » Domino

Hry a skládačky / Domino

Stejně jako u pexesa, ani v této kategorii se naše domino neomezuje pouze na rozvoj logického uvažování. Ano, tento přínos je nezanedbatelný a stále zůstává primární doménou, nicméně u našeho domina se děti naučí vždy něco navíc. Jednak jsou u nás domina, která se zaměřují na matematické operace a to operace od těch nejjednodušších až po ty složitější. Tato domina procvičují paměť i počítání zpaměti, upevňují představy o čísle a zmíněných matematických operacích. Vše je důležité pro zvládání školních dovedností a vytváření si základních logických souvislostí. Dále zde najdete i domina zaměřující se na rozvoj čtení a nácvik analýzy a syntézy, což rozvíjí zejména jazykové schopnosti a podporuje jazykový cit. Poslední typy domina se pak zaměřují zejména na zrakové vnímání a obrazovou představivost. Zrakové vnímání je opět velmi nezbytné pro nácvik čtení, psaní ale také pro nácvik správné výslovnosti.

běžná cena 149 Kč