Úvod » Český jazyk » Montessori

Český jazyk / Montessori

V této kategorii jsme vyhověli mnoha žádostem našich zákazníků - pedagogů i rodičů o kartičky s malými tiskacími písmenky. Upravili jsme předchozí produkty a velká tiskací písmenka jsme nahradili malými. Podle Montessori metody jsme udělali samohlásky modře a souhlásky červeně. V souladu s touto metodou jsme zároveň dali důraz na to, aby děti mohly s kartičkami pracovat samostatně. Proto mají všechny sady kartiček z této kategorie zpětnou kontrolu.

Skládačka se slovy - slova jsou stejná jako u Skládačky se slovy a Písmenkové skládačky
Skrytá slova - slova jsou stejná jako u Skrytých slov s velkými písmeny
Skládání slov - v nabídce je větší množství slov, než u sad s velkými písmeny