Lidická 40

BALENÍ PRODUKTŮ
Balení produktů - nové krabičky

Naše produkty jsou standartně baleny v plastových pevných sáčcích se závěsem. Každá řada produktů má svoji vlastní barvu a podle toho mají produkty odlišné barvy obalů, tak jak můžete vidět na následující fotografii.

Se začátkem nového školního roku jsme však zareagovali na četné připomínky našich zákazníků, že plastové sáčky nejsou ideální k uschování a roztřídění kartiček. Proto jsme navrhli a nechali vyrobit praktické papírové krabičky. Krabička je vysouvací a dají se do ní kartičky pohodlně uložit. Navíc je krabička opatřena místem, na popsání obsahu krabičky. Pokud od nás máte více sad kartiček, můžete si je pohodlně roztřídit do krabiček a popsat.

Náklady na krabičky jsou však pochopitelně vyšší než za plastové sáčky. Cena jedné krabičky je 35 Kč. U některých produktů máte navíc možnost objednání balení s krabičkou, v tomto případě máte krabičku za příplatek 30Kč.

A nebo si můžete objednat sadu šesti krabiček, kde máte k pěti krabičkám jednu zcela zdarma. Věříme, že krabičky budou přínosem pro všechny rodiče i pedagogy a že umožní jim i jejich dětem pohodlnější práci s našimi kartičkami.