Objednejte si náš nový katalog zde!

Oskola u vás!

Nabízíme prezentaci našich výrobků a produktů i u vás ve škole, školce nebo organizaci. Rádi za vámi přijedeme a představíme vám naše produkty a poradíme s výběrem z naší široké nabídky. V připadě zájmu nás kontaktujte vyplněním krátkeho formuláře.

Úvod » Angličtina » Anglické obrázkové kartičky

Angličtina / Anglické obrázkové kartičky

Anglické obrázkové kartičky podporují zejména osvojování si aktivní i pasivní slovní zásoby v anglickém jazyce. Kartičky jsou doplněny o obrázky, takže si děti lépe představí daný pojem a snadněji si jej zapamatují. Dále se tato sada zaměřuje na problematickou část výuky angličtiny a to na psaní, které činí dětem často obtíže. Díky tomu, že je slovo napsáno přímo pod obrázkem, děti si jeho písemnou podobu snadněji zafixují.

akce