Úvod » Angličtina

Angličtina

V dnešní době už je znalost druhého jazyka a zejména angličtiny téměř samozřejmostí. Angličtina se dnes učí již v mateřských školách, což je pro děti nesmírnou výhodou. Děti v nižším věku jsou díky plasticitě mozku schopni naučit se další cizí jazyk podstatně snadněji, než je tomu u starších dětí či dospělých. Tento fakt je potřeba využít a od toho tu jsou naše kartičky, které jsme transformovali do anglické podoby. Sada obsahuje různá cvičení, od těch nejjednodušších pro rozvoj slovní zásoby, čísel a barev, až po ta složitější, kde je již potřeba trochu zapřemýšlet. Díky tomu, že jsou slova doplněna o obrázky, si děti vytvoří lepší představu o daném pojmu. Tím, že se také učí druhý jazyk, se rozvíjí celkové jazykové a komunikační dovednosti, což se promítne i do českého jazyka. Sada podporuje také paměť a myšlení.

běžná cena 94 Kč

akce